yükleniyor

Web Tasarım

En iyi hizmeti, uyun fiyatlarla profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor olsanız dahi, verdiğiniz hizmeti potansiyel müşterilerin bilgisine sunmadıktan sonra firmanızın sürekliliğini ve sonrasında da büyümesini sağlamanız mümkün değildir. 

Firmanızın sektörde tutunmasını, en iyi noktaya doğru ilerlemesini sağlamak içi müşteriye, müşteriye ulaşmak için de tanıtım araçlarına ihtiyacınız vardır.

Web tasarım çağımızın olmazsa olmazlarından. Artık küçük, orta ve büyük çaptaki kuruluşların kendine özel internet adresleri var.

Genel ve bilinen tanıtım araçlarının artık yetersiz kaldığı günümüzde yeni nesil tanıtım aracı olarak öne çıkan bir yola başvurmanız gerekiyor; Web Siteleri.

Web Tasarım fiyatları →

Web Sitelerinde Farkındalık – Rakiplerinize Fark Atmanızı Sağlar!

TASARIMDA ALTIN KURAL – WEB SİTENİN OLMAZSA OLMAZLARI

Herkes web sitesi yapar ancak size özgü olanı elde etmek oldukça zordur. Ekibimiz farkındalık yaratacak web siteleri için gece gündüz çalışmakta.

Menü ve içerik oluşturma: Ürün ve hizmetlerin kategorilere ayrılarak öğretici bir şekilde anlatılması gerekir. Verilmek istenen mesajı anlamayan müşteri web sitesinden çıkabilir. 

Kullanıcıları internet sitenizde tutmak için benzersiz ve etkileyici içerikler oluşturmak gerekir.

Tasarım: Web sitesi için grafik çalışmaları, özgün ve orijinal kurumsal çekimler, firmanızın kimliğini yansıtacak tanıtım filmleri hedef kitlenizi etkilemenizi sağlar. 

Web siteleri incelendiğinde firmanın kendine ait olmayan görsel ve içerikleri kullanmasının kurumsal kimliği zedelediği görülmüştür. Bu durumla karşılaşmamak için dinamik ve kreatif tasarımlar yapılmalıdır.

SEO: Web sitelerinin yapılma amacı arama motorlarında ilk sırada çıkarak daha çok insana ulaşmayı sağlamak. 

Arama motoru optimizasyonu karşılığı olan SEO, sektörünüze göre hedef kelimelerde sizi ilk sıraya taşıyacak. 

Zirveyi hedefliyorsanız SEO hizmeti almalısınız. Arama motoru mantığına uymayan siteler gibi unutulup kaybolmak istemezsiniz.

Menü ve içerik + tasarım + seo = başarı farklılık sektörün öncüsü ilk sıra başarı

Kalıpların Dışına Çıkın! – Kurumsal Fotoğraf ve Videolarınızı Kullanın!

Hemen hemen her web sitesinde Google görsellerden aratılan ve kullanılan fotoğrafları görüyoruz. 

Ancak kurumsal başarının sırrı sitenizin sayfalarını tamamen kendi fotoğraflarınızla ve videolarınızla donatmaktan geçiyor. 

Müşterilerinize ve ziyaretçilerinize firmanız hakkında yeterli ve doğru bilgi vermek için kurumsal çekimler ve tanıtım filmi yaptırmalısınız.

Firmanızı kendi görsellerinizle tanıtın! Unutmayın web siteniz sizi yansıtır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!