yükleniyor

E-Ticaret

Paket içerisinde bahsedilen ödeme sistemleri hangileridir?

Tüm bankalara ait kredi kartı tüm bankalar, Havale ve EFT, PayPAL ,PayU , BKM Ekspres, Kapıda Ödeme (Bkz. Ürünlerimiz)

Kargo entegrasyonu mevcut mu?

Kargo entegrasyonlarını “Entegrasyonlar” sekmesinde görebilirsiniz.

PayU entegrasyonu nasıl oluyor?

PayU iki türlü mevcut ; kendi sayfanızdan ayrılıp PayU sayfasında tamamlanan ödeme veya ekstra bir PayU Api yazılımı ile kendi sayfasında kalabilir.

Tüm paketlerinizi görebileceğim bir link var mı?

(Bkz. Yeni Nesil E-Ticaret Paketleri)

Application yapıyor musunuz?

Hayır, şu an mobil site hizmetimiz ile çözüm üretiyoruz.

Yıllık ücretiniz nedir? Her yıl aynı ücreti mi ödeyeceğiz?

Yıllık yenileme ücretlerimiz seçeceğiniz ödeme türüne göre farklılık göstermektedir. Yıllık yenilemede %25’ten başlayan oranlarda farklı seçeneklerimiz mevcut.

E-ticaret sürecinde sizden nasıl destek alabiliriz?

Yeni e-ticaret paketi satın almış müşterilerimiz için düzenlediğimiz, ücretsiz eğitimlere katılabilirsiniz her Çarşamba. Mesai saatleri içerisinde, dilediğiniz zaman destek ekibimizden telefonla destek alabilirsiniz. Destek sistemi üzerinden talep oluşturabilir veya yardım videolarımızı izleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Sitede kredi kartı güvenliği nasıl sağlanıyor?

128-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Bu sebeple ne siz, ne personeliniz ne de TescilWeb ekibi kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.

Toplu olarak ürün güncelleyebiliyor muyuz?

Ürünler modülü üzerinden toplu fiyat, stok güncellemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Excel veya XML entegrasyonları ile de toplu güncelleme ve aktarım yapabilirsiniz.

Hangi muhasebe programları ile entegresiniz?

Ülkemizde sık ve yaygın kullanılan tüm muhasebe programları ile entegreyiz. (Bkz. Entegrasyonlar).

Paketleriniz Google ile tam uyumlu mudur?

Yeni nesil e-ticaret paketlerimiz Google servisleri ile uyumlu çalışmaktadır. Google Analytics ve AdWords üzerinden raporlama ve dönüşüm takibi yapabilirsiniz. Google Webmaster Tools üzerinden oluşturulan Sitemap aktarımını ve doğrulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı yetkilendirmelere sahip site yöneticisi tanımlayabilir miyiz?

Birden fazla site yöneticisi tanımlayabilirsiniz. Personelinize özel yetkilendirme ile modül ve özellik bazlı görme, düzenleme ve silme hakkı verebilirsiniz.

Kaç hazır tasarım var? Özel tasarım yapıyor musunuz?

Tüm paketlerimizde otomatik olarak şablon tasarımlar yükleniyor. Eğer firmanıza veya markanıza özel bir tasarım istiyorsanız, tasarım ekibimiz sizin taleplerinize göre yeni bir tasarım hizmeti sunabilir. (Bkz: Çözümler)

Sunucularınız nerede konumlu ve yeterince hızlı mı?

Sunucularımız (Server), Türkiye’nin en büyük datacenter’larından biri olan YNT TELEKOM ‘ da konumludur.

Aylık trafik (bandwidth) aşımı yaparsam ne kadar ücret öderim?

TescilWeb’le, piyasada bulunan e-ticaret paketlerinin çok çok üstünde, neredeyse sınırsız bir trafik hakkınız olacak. Ancak, böyle bir durumun oluşması halinde, trafik aşımı GB başı 1 $ olarak fiyatlandırılmaktadır.

Firma olmama gerek var mı?

Evet. Bizden e-ticaret hizmeti alabilmeniz için en az şahıs firması olmanız gerekmektedir. Kısacası, vergi levhası zorunluluğu bulunmaktadır.

Sitem ne zaman aktif olur? Hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

Ödeme işleminin tamamlanmasından sonra, aynı gün içerisinde kurulum ve aktivasyon işlemleri tamamlanarak siteniz aktif olur. Kurulum süresi, yoğunluğa bağlı olarak değişse de, en hızlı aktivasyon sağlanır. Kurulum işlemi sonrasında, e-posta adresinize yönetici ve giriş bilgileri iletilir. Müşteri temsilcisi, sürecin tamamında sizi bilgilendirir. Sitenize ürün girişi yapılana kadar, müşteri temsilcisi sizi yönlendirir. Online eğitimlerimize katılarak da, e-ticaret paketimizin modül kullanımı size uygulamalı olarak öğretilir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!